POTRZEBUJESZ ABORCJI? NIE JESTEŚ SAMA!

W tym ZINie poznasz szczegółowo takie rozwiązania, jak:

    • Aborcja farmakologiczna przeprowadzana samodzielnie w domu za pomocą tabletek otrzymanych od Aborcja Polska – Women Help Women
    • Wyjazd po aborcję do Niemiec, ze wsparciem ze strony Ciocia Basia
    • Wyjazd po aborcję do Holandii, ze wsparciem ze strony Abortion Network Amsterdam
    • Wyjazd po aborcję do Słowacji.

Dowiesz się z niego też, jakie zachowania są bezpieczne z punktu widzenia prawa a jakie mogą narażać na nieprzyjemności czy inne konsekwencje. Podpowiadamy również, jak możemy się wzajemnie wspierać w aborcjach.

Pobierz zina, kseruj, udostępniaj, pomóż go nam rozłożyć wszędzie gdzie się da! W szkołach, bibliotekach, stadionach, siłowniach, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, solariach, uczelniach, zakładach pracy. Szykujesz jakieś wydarzenie, na którym będzie sporo osób? Napisz do nas – wyślemy Ci paczkę zinów!

Czemu to ważne? Statystycznie 1 na 3* osoby ma doświadczenie aborcji, obawy przed krytyką i odrzuceniem milczymy na temat tych doświadczeń, boimy się zapytać o pomoc i wsparcie. Przez atmosferę panującą wokół aborcji wiele osób czuje, że są całkowicie samotne z tym doświadczeniem i boi się, że nie ma żadnego bezpiecznego rozwiązania, które byłoby w zasięgu ich portfela.

Zin jest do pobrania również tu